فارسی  :Language
Phone:  (086) 322 347 70

پروژه و اجرا

پروژه و اجرا

دپارتمان پروژه همواره یکی از کلیدی ترین بخش های هر مجموعه ای می باشد اولویت‌های دپارتمان پروژه شركت کهکشان رایانه استفاده از اطلاعات،  مهارت‌ها، ابزارآلات و تكنیك‌های پیشرفته، در تمام فعالیت‌های پروژه‌ای به منظور دستیابی به تمام نیاز‌های پروژه‌ها و درخواست‌های مشتریانمان بوده است.

بعد از شروع پروژه، براساس نیازهای آن پروژه تیمی متشکل از پرسنل مجرب جهت انجام امور مربوط به پروژه اعم از بازرگانی، بازرسی، ساخت، کنترل هزینه، زمانبندی و بهینه سازی مواد اولیه شکل می گیرد. آرایش تیم پروژه شامل مدیر پروژه، مهندسان ارشد و تکنسین های دپارتمان فنی با هدف پاسخگویی به نیاز کارفرما صورت می گیرد.تأكید ما در به كارگیری تجهیزات پیشرفته برای آنالیز و بهبود فرآیند‌ها ما را قادر ساخته تا بتوانیم در تمام جنبه‌های اجرای پروژه، از مهندسی تا تداركات، ساخت و ساز، مدیریت منابع انسانی، حفاظت از محیط زیست، بهداشت حرفه‌ای و مدیریت خطر، سرعت و كیفیتمان را افزایش دهیم.

 یکی از نقاط قوت و تمایز این مجموعه زیرساختهای فیزیکی پیشرفته آن می باشند که برای نمونه میتوان به دستگاه تست فلوک ودستگاه جوش فیبر نوری  اشاره کرد.

تست فلوک (FLUKE)

         شرکت  کهکشان رایانه با در اختیار داشتن تستر DSX-8000 FLUKE که جدیدترین و برترین مدل موجود در بازاراست، بهترین و کامل ترین خدمات تست را در انواع زیرساخت شبکه های کامپیوتری مسی و فیبر نوری ارائه می دهد.

این تستر اولین و تنها دستگاه آنالیزوری میباشد که قابلیت تست و آنالیز کابل های Cat8 را دارا می باشد. تستر DSX-8000 آخرین نسخه از سری تستر های شرکت فلوک می باشد که برای بهبود بخشیدن به سرعت تست و دقت شبکه برای کارشناسان شبکه در زمینه کابل های مسی و فیبر نوری ساخته شده است.

در این نوع تستر، علاوه بر صحت سنجی که بر روی کابل ها انجام می پذیرد، کلیه تجهیزات و اتصالات در طول مسیر مطابق با جدیدترین استاندارد های لازم در این زمینه مورد بررسی قرار می گیرد. اطلاعات دریافت شده بر روی حافظه دستگاه، قابل ذخیره و بازیابی در سیستم های کامپیوتری است.

فیوژن

فیبرنوری یکی از مهم ترین و پرسرعت ترین بسترهای ارتباطی برای انتقال داده ها در مسافت های گوناگون است. امروزه از فیبرنوری در موارد متفاوتی نظیر شبکه های تلفن شهری و بین شهری و حتی بین کشوری، شبکه های کامپیوتری، اینترنت و غیره استفاده می شود.

با توجه به اهمیت اطلاعات و صحت و سلامت ارسال و دریافت آن ها، کیفیت دستگاه های فیوژن از اهمیت ویژه ای برخوردارند. یکی از تولیدکنندگان معروف دستگاه فیوژن، فوجیکورا از کشور ژاپن است و شرکت کهکشان  رایانه با در اختیار داشتن این دستگاه، خدمات جوش نوری را ارائه می نماید.

 از مشخصات منحصر به فرد این دستگاه میتوان به این موضوع اشاره داشت که سریع ترین دستگاه فیوژن فیبر نوری در دنیا World's quickest splicing 7sec / tube-heating 14sec است.

نماینده رسمی شرکتهای معتبر

جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت اطلاعات ما به کانال تلگرام ما بپیوندید