فارسی  :Language
Phone:  (086) 322 347 70

وبلاگ

نصب و راه اندازی ups

نوشته شده توسط: ادمین / 1397/1/20

از جمله خدمات جانبی شرکت کهکشان رایانه در قالب پسیو شبکه، خدماتی در زمینه نصب و راه اندازی UPS و تجهیزات برق اضطراری است. از آن‌جا که سیستم‌های کامپیوتری، تجهیزات شبکه و همچنین سایر دستگاه‌ها به‌خصوص تجهیزات موجود در اتاق سرور همگی تجهیزاتی برقی می باشند و تا زمانی که جریان برق وجود داشته باشد امکان استفاده از آن‌ها وجود دارد، بنابراین همیشه شرکت‌ها و سازمان‌ها دغدغه‌ای بزرگ در خصوص تأمین برق مستمر به جهت روشن ماندن این تجهیزات را دارا می باشد.

 

قطعی برق در سطح شهر برای تمامی ارگانها و شرکت‌ها دردسرهای شدید و هزینه‌های گزافی ایجاد کرده ، شرکت‌هایی که می‌بایست از شروع ساعات اداری فعالیت بی‌وقفه‌ای داشته  و یا شرکت‌هایی که به طور دائم باید تجهیزات و سرورهایشان روشن بوده و به مشتریان خود سرویس‌دهی کنند. به‌ علت این قطع و وصل شدن‌ها هزینه‌های زیادی باید پرداخت  و نارضایتی‌هایی را از سمت مشتریان خود دریافت می‌کنند. لازم به ذکر است نوسانات بسیار زیاد برق موجب وارد شدن خسارت‌های مادی به تجهیزات گران‌ قیمت شبکه از جمله سرورها، روترها، سوئیچ‌ها و … می‌شود. به‌همین جهت استفاده از تجهیزات برق اضطراری و ups می‌تواند کمک بسیار زیادی به ارگانها بکند.

 

در همین راستا شرکت کهکشان رایانه ، در کنار خدمات شبکه، در این زمینه نیز خدمات متنوعی به مشتریان خود ارائه می‌دهد.

 

خدمات UPS در شرکت کهکشان رایانه به شرح زیر می باشد:

خدمات نصب UPS و برق اضطراری

شرکت کهکشان رایانه به صورت کاملاً حرفه ای و تخصصی مجری پروژه‌های پیاده‌سازی و نصب سیستم‌های حفاظت برق UPS و سیستم‌های برق اضطراری را است. کارشناسان ما با در نظر گرفتن امکانات و بررسی میزان مصرف و نحوه مصرف تجهیزات برقی موجود در شبکه و همچنین با در نظر گرفتن شرایط آتی بهترین سیستم را به مشتریان ارائه می دهند و به صورت استاندارد و اصولی پیاده‌سازی می نمایند.

 

خدمات نگهداری و پشتیبانی از UPS

در زمینه تعمیر، نگهداری و سرویس‌های پشتیبانی UPS نیز به مشتریان خود خدمت ویژه ای را ارائه می‌کنیم. پشتیبانی و خدمات ما در این واحد شامل نگهداری از تمامی تجهیزات مرتبط با سیستم‌های برق اضطراری و سرویس‌های محافظت از برق UPS می‌باشد. شرکت کهکشان رایانه علاوه بر تعمیر، نگهداری و مراقبت از تجهیزات، جنبه ای  پیشگیرانه به این واحد از خدمات خود داریم. کارشناسان مجرب ما با بررسی دقیق و بازدید دوره‌ای از تجهیزات تمام تخصص و تلاش خود را به کار میگیرند تا مانع از خرابی تجهیزات شوند.

 

ما ضمانت می‌کنیم تا خدمات پشتیبانی خود را در سریع‌ترین زمان ممکن به شما مشتریان  ارائه نمائیم. خدمات ما متنوع و انعطاف‌پذیر بوده و در سطح‌های مختلف برای مشتریان ارائه می‌گردد تا شما بر اساس سطح نیاز خود پشتیبانی ما را انتخاب نمائید.

 

خدمات تعمیر قطعات الکترونیکی UPS

باید بدانید که در بسیاری از موارد امکان تعمیر این تجهیزات وجود دارد. ما در این واحد از شرکت کهکشان رایانه  نیز به مشتریانی که نیاز به تعمیر دستگاه UPS و تجهیزات مرتبط با آن را دارند خدمات ارائه خواهد داد. ما آگاه هستیم که این تجهیزات می‌بایست بی‌وقفه در حال کار باشند و خرابی این قطعات این امکان را دارد حتی در مدت کم خسارات زیادی را به بار بیاورد. به همین منظور ما تمام تلاش خود را منوط به این میگذاریم  تا در بخش تعمیرات دستگاه‌های برق اضطراری و UPS بتوانیم در سریع‌ترین زمان ممکن نیاز مشتریان را پاسخ دهیم. ما با ارائه بکاپ تجهیزات و قطعات یدکی سعی می نمائیم تا در مدت زمانی که صرف تعمیر قطعات معیوب می‌شود، سیستم UPS و برق اضطراری مشتریان را در حال اجرا نگه داشته تا بعد از تعمیر قطعه مورد نظر، آن را جایگزین نمائیم.

 

بخشی از این خدمات در محل مشتری و بخشی دیگر در واحد فنی قطعات ما صورت می پذیرد.

 

خدمات فروش تجهیزات UPS و باتری

شرکت کهکشان رایانه در واحد فروش این تجهیزات همواره بهترین و معتبرترین برندهای بازار را به مشتریان خود پیشنهاد می کنیم. ما تجهیزاتی را که از نظر کیفی در سطح پایینی باشند به هیچ‌عنوان به مشتریان پیشنهاد نکرده و در بخش پشتیبانی و تعمیرات نیز خدماتی برای این تجهیزات ارائه نمیکنیم. ما تجهزاتی را که به مشتریان خود می‌فروشیم علاوه بر شرکت تولید ‌کننده، خود نیز آن را به صورت جداگانه گارانتی می نمائیم. ما از کیفیت قطعات و تجهیزات فروخته شده به مشتریان، اطمینان کامل را دارا می باشیم.

 

در آخر شرکت کهکشان رایانه تمام تلاش خود را به کار بسته تا در کنار خدمات خود در زمینه پسیو شبکه، بتواند پکیج خدماتی جامعی را به مشتریان خود ارائه دهد. بخشی از این خدمات شامل تجهیزات UPS و برق اضطراری است که امروزه نیاز تمامی شرکت‌ها می‌باشد. ما با ارائه خدمات مشاوره، پشتیبانی، فروش و تعمیرات سعی بر آن داریم تا بخشی از نیاز مشتریان را در کنار خدمات شبکه تأمین نمائیم.

تهیه و تدوین: محدثه چالشگر

جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت اطلاعات ما به کانال تلگرام ما بپیوندید